17:00 h NK Velebit Benkovac – NK Neretva Metković    (3:0)   4:0

17:00 h HNK Čapljina – FK Gradina Srebrenik    (3:0)    5:1

Jučer, (subota, 04. 09.), su nogometaši NK Neretve iz Metkovića igrali u Benkovcu protiv NK Velebita, gdje su upisali visoki poraz od četiri gola razlike. Za NK Neretvu nastupali su: Nikola Krešić (od 46. min Miro Kužić), Zoran Curić, Božo Musa, Ivan Suton (od 60. min Denis Ključe), Drago Jelavić (od 46. min Đure Raguž), Ivan Pehar, Mateo Vrnoga, Josip Rako, Domagoj Zubac, Danijel Kozina i Filip Majić. Ostali igrači koji su putovali u Benkovac bili su: Tomislav Dodig, Tonći Jerković, Andrija Milinković i Marin Bago. Već u srijedu (08. rujna) s početkom u 17:00 h na stadionu ´Ispod vage´ u Metkoviću igra se 4. kolo Treće lige Hrvatske – Jug, kada u goste dolazi ekipa NK GOŠK iz Dubrovnika.

HNK Čapljina u jučerašnjoj utakmici ostvarila je visoku pobjedu (5:1) protiv ekipe FK Gradina iz Srebrenika. Strijelci za domaći sastav bili su: Sanin Ortaš, Santiago Oijoli, Geronimo Viskovich, Dražen Miočević i Muamer Vila. Utješni pogodak za gostujuću ekipu postigao je Almir Popara. Od prve minute s kapetanskom trakom oko lijeve ruke nastupao je i naš Višićanin, Damir Obad, dok je trener Jusuf Čizmić Peri Menalu dao priliku u zadnjih petnaestak  minuta. Pero je u tome razdoblju asistirao za gol, te bio u solidnim prilikama koje nije iskoristio. Slijedeća utakmica HNK Čapljine igra se za tjedan dana, a gostuju u Hadžićima kod FK Radnika.