U okviru 26. kola 2. lige FBiH – Jug koje je odigrano jučer na stadionu Čaeri (Višići) domaći sastav HNK Višića je uvjerljivo slavio protiv nimalo lakog protivnika FK Lokomotive s rezultatom 3:1. Domaćini su bolje ušli u utakmicu i već u prvih par minuta ozbiljno prijetili gostujućem vrataru, ali bez uspjeha u realizaciji završnice napada. U 15. minuti gosti iskorištavaju zaspalu reakciju domaće obrane i vratara, te dolaze u vodstvo prekrasnim lobom s ruba šesnaesterca. Ekipa HNK Višića nije gubila glavu nakon primljenog pogotka već je i dalje nastavila prijetiti gostujućem vrataru, ali bez uspjeha do kraja prvog poluvremena. Početkom drugog poluvremena domaćini su podigli igru na veću razinu i ubrzo dolaze do izjednačenja pogotkom Marsela Mace u 52. minuti. Ubrzo zatim slijedi još jedan hladan tuš za goste u režiji Nike Blaževića, koji uz malu pomoć gostujućeg igrača donosi preokret rezultata u 55. minuti. Domaći nisu stali na tom rezultatu već su i dalje nastavili prijetiti gostima. Uz učestale napade domaćih valja izdvojiti solo dionicu Ivana Kneževića koji je promiješao gostujuću obranu u samome šesnaestercu, ali loše završio akciju udarcem pravo u gostujućeg vratara. Nedugo zatim u 78. minuti Niko Blažević svojim drugim pogotkom matira goste i donosi pobjedu HNK Višići, koji zasluženo osvajaju nova 3 boda i u dobroj formi dočekuju HNK Troglav (Livno) već u srijedu 23. svibnja 2012. s početkom u 17:00 sati. Već spomenuti HNK Troglav je vodeći na tablici sa 3 boda prednosti ispred HNK Brotnjo (Čitluk) koji se nada posrtanju Livnjaka na vrućem gostovanju u Višićima, gdje će se i odlučiti tko će biti ovogodišnji prvak. Igrači HNK Višići željno očekuju taj sraz i nadaju se dobrom odazivu navijača, koji su im jedni od najvećih motivatora za ovako dobre igre ove sezone. S toga dođite i podržite svoje miljenike, ulaz je besplatan!!!