U okviru 5. kola Druge lige Jug – FBiH na gradskom stadionu “Babovac” u Ljubuškom susreli su se domaći NK Bigeste i HNK Višići. Utakmica nije odisala ljepotom, a igrači Višića uspjeli su doći do prvog gostujućeg boda uz ne previše oduševljavajuću igru.

Prvo poluvrijeme bolje su otvorili nogometaši NK Bigeste i nametnuli svoju igru od samog početka što je izrodilo par prilika pred golmanom Višića Jurkovićem. Iz jedne domaći su i poveli, te se na poluvrijeme otišlo sa rezutatom 1:0.

U drugom poluvremenu malo bolja igra nogometaša Višića, prijetili su iz par prekida, a nakon jednog kornera došli i do poravnanja rezultata. Najviši u šesnaestercu Bigestea se našao Ante Menalo i neometan poentirao za, kako se ispostavilo, konačnih 1:1.

U idućem kolu koje se igra u nedjelju, HNK Višići na domaćem terenu dočekuju bivšeg premijerligaša NK Brotnjo iz Čitluka, a utakmica je na rasporedu u 16:00h.