Veliku neugodnost priredili su domaćim navijačima igrači Višića u sklopu 11. kola Druge lige Jug. Na domaćem terenu HNK Tomislav ih je potpuno nadigrao i slavio s visokih 4:0. Gosti su od samog početka pa do kraja utakmice dominirali i njihova pobjeda nije bila upitna niti jednog trenutka. Višići nastavljaju s lošim igrama ove sezone, te im je ovo već sedmi poraz od jedanaest utakmica.
Utakmica je vrlo loše počela za domaće, jer je već u 5. minuti trener Krmek prisljen praviti izmjenu. Umjesto povrijeđenog Krvavca u igru je ušao Bule.
U rezultatski zaostatak Višići padaju nakon svega 11 minuta igre, kada je vratara Jurkovića matirao Bačak poslije velike pogreške domaćeg stopera Majstorovića.
Samo tri minute kasnije gosti udvostručuju vodstvo. Ponovno je loše reagirala obrana domaćih, a na asistenciju Jurčevića Bagarić pogađa za vodstvo Tomislava od 2:0.
Drugo poluvrijeme ista meta, isto odstojanje. Igrači Višića jalovom igrom nisu nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti gostujućeg vratara Pokrajčića. Do trećeg pogotka gosti dolaze u 72. minuti preko Jurčevića, koji je odigrao odličnu utakmicu. Sa dvadesetak metara neobranjivo je zakucao loptu pod gredu i izmamio pljesak tribina, a na samom koncu utakmice pokazao je da prvi pogodak nije bio slučajnost.
U 90. minuti Jurčević se oslobodio svoga čuvara i sa dvadesetak metara lijepo naciljao i pogodio tik uz stativu za konačnih HNK Višići – HNK Tomislav 0:4.
Višići su poslije 11 odigranih kola u donjem dijelu tablice, točnije na 12. poziciji sa 10 bodova, dok Tomislav drži 2. poziciju sa 25 bodova, tek bodom zaostatka za vodećim Igmanom.
U idućem kolu Višići putuju u Ljubuški kod Sloge koja je u dosta lošem stanju ove sezone, imaju tek jednu pobjedu i dijele posljednju poziciju sa Ramom.