Danas (nedjelja, 08.11.) u okviru X. kola Županijske nogometne lige HNŽ HNK Višići su na svom terenu ugostili HNK Buna te više nego uvjerljivo slavili rezulatom 9:0.

Već u 5. minuti HNK Višići dolaze u vodstvo, a svoj prvi pogodak na utakmici postigao je Danijel Bilić. Tek 7 minuta kasnije, već je 2:0, strijelac je Juras. HNK Višići su dominirali terenom, potpuno nadigrali goste iz Bune, u 17. minuti već je bilo 3:0, strijelac ponovno Bilić, koji je hat-trick kompletirao u 21. minuti pogotkom za 4:0. Samo minutu kasnije, Ante Pažin pogodio je za 5:0, te u 31. minuti ponovno precizan bio Pažin za 6:0 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme HNK Višići su osvježili ekipu sa čak 5 zamjena, no ritam je ostao isti. Bilić je ponovno pogodio u 49. minuti, te je rezervista Hasanović dodao dva pogotka za konačnih 9:0.

Ovom pobjedom Višići su ostali usamljeni na vrhu tablice Županijske lige sa 24 boda, uz 8 pobjeda i jednim porazom, prvi pratitelji FK Lokomotiva i FK Iskra imaju po 15 bodova, a posljednjeplasirani je HNK Branitelj, upravo slijedeći protivnik Višićana.