HNK VišićiHNK Čapljina (juniori) (1:0)   1:1

Sudac: Željko Raguž Gelja.

Jučer, utorak (10. 08.), u 17:30 h nogometaši HNK Višića ugostili su na stadionu Čaeri juniore HNK Čapljine. U prvom poluvremenu naši nogometaši bili su bolji u posjedu lopte i stvaranju šansi, ali su poluvrijeme završili s vodstvom 1:0. Pogodak je postigao Osman Šoše. U drugom poluvremenu koncentracija i snaga su popustili, što su iskoristili čapljinski juniori i preko Ermina Krvavca izjednačili rezultat. Do kraja utakmice mreže i jedne i druge ekipe ostale su netaknute.

Međutim, treba istaknuti da su Višićani bili oslabljeni neigranjem Darke Mustapića, Dalibora Brkića i Nikice Raguža (Weah).