Jučer (nedjelja, 12. prosinac) je odigrano par utakmica prvog kola nakon repassagea na Malonogometnom božićnom turniru Metković 2011. Nažalost, ekipa Višića izvukla je profesionalce iz Ploča, koji su došli do uvjerljive pobjede od 4:1, a jedini strijelac za ekipu Višića bio je Pero Menalo.

Nakon što su Malonogometni božićni turnir Metković 2011. otvorili pobjedom nad vrlo dobrom ekipom Caffe bar Hennessy/Klepci i tako izbjegli repassage, ekipa Višića nije imala sreće i u prvom kolu je izvukla jednog od favorita za osvajanje naslova, ekipu Porta Tolera iz Ploča. Pločani su u 7. minuti došli do vodstva, a u 15. su došli do povećanja prednosti.

Međutim, pred kraj prvog dijela Pero Menalo smanjiva rezultat i tako ostavlja svoju ekipu u igri. Sve do 35. minute, odnosno do zadnjih 5 minuta susreta ekipa Višića se dobro držala, a onda je uslijedio potop. Olako su primili dva pogotka i tako ispali iz daljnjeg natjecanja.