Ovaj vikend HNK Višići, i omladinski i seniorski pogon, igrali su gostujuće utakmice. Mlađi nogometaši gostovali su u Cimu, dok su seniori nastupali na čitlučkim Barama. Pretpioniri i pioniri poraženi su identičnim rezultatom (1:0), dok su seniori upisali prvu pobjedu i to u gostima.

Danas (nedjelja, 05.listopad) u 15:30 h je počela utakmica između HNK Brotnjo i HNK Višići. Domaćini su cijeli susret imali jalovu inicijativu, te su stvorili par šansi, koje je obrana Višića na čelu s vratarom Zavitanom uspjela riješiti. S druge strane, naši nogometaši odlično su odradili nekoliko kontranapada, a rezultat je mogao biti i veći u korist Višića. Nakon jedne loše izbačene lopte od strane vratara Brotnja, istu je prihvatio Menalo i odlično uposlio Krvavca, koji u 44. minuti postiže vodeći pogodak. S minimalnom prednošću Višića se otišlo na odmor.

U drugom dijelu, samo 10-ak minuta nakon što je ušao umjesto ozljeđenog Bule, Vrbica je poduplao prednost Višića  snažnim i odmjerenim udarcem s vrha šesnaesterca u 65. minuti. Isti igrač nedugo zatim imao je još jednu odličnu priliku, ali je pogodio stativu. U posljednim minutama utakmice i Krvavac je imao šansu za svoj drugi pogodak, našao se oči u oči sa vratarom domaćina Burićem koji je ipak uspio odbiti njegov pokušaj u korner. Tako su HNK Višići upisali prvu pobjedu u ovoj sezoni, a u idućem kolu na Čaere dolazi Sloga iz Uskoplja.

HNK Brotnjo: Burić, Soldo, Milićević, Ivanković (od 65. Korać), Sušac, Brajković, Šarac (od 60. Bunoza), Ostojić, Vučić (od 50. Pehar), Lukić, Petrović.

HNK Višići: Zavitan, Barić, Kalfić, Bule (od 52. Vrbica), Krvavac (od 90. Jovanović), Zubac, Šoše (od 84. Krmek), Đondraš, Raguž, Karlović, Menalo.