U jučerašnjoj (nedjelja, 05. lipanj) utakmici na Čaerima nogometaši HNK Višići pobijedili su FK Lokomotivu iz Vrapčića. Prvo poluvrijeme naši nogometaši igrali su izuzetno loše, te su gosti na poluvrijeme otišli s minimalnom prednosti. Međutim, u nastavku HNK Višići dolaze do preokreta i visoke pobjede (5:1).

Zadnju utakmicu u ovoj sezoni naši nogometaši otvorili su lošim pristupom, te su gosti na odmor mogli otići i s većom prednosti. U prvom poluvremenu HNK Višići nisu napravili nijednu iole opasnu situaciju za gostujuću obranu. Zanimljivo je i to da su naši nogometaši pogodak primili direktno iz kornera. U drugom poluvremenu HNK Višići preuzeli su terensku inicijativu i preko Kneževića (2 pogotka), te Šoše, Majstorovića i Marića (11 m) došli do visoke pobjede.

Ovom pobjedom, te porazom NK Troglav u Livnu od HNK Branitelj, nogometaši HNK Višići zauzeli su 4. mjesto (46 bodova) u Drugoj ligi Jug FBiH. Na 3. mjestu je HNK Brotnjo (49 bodova) koje je u zadnjem kolu pobijedilo Ramu na čitlučkim Barama. Zbog rekonstrukcije stadiona ekipa Rame ovu svoju zadnju ´domaćinsku´ utakmicu odigrala je na čitlučkim Barama. Prvi je HNK Branitelj, HNK Blato je u prvom dijelu napustilo natjecanje, a HNK Rama je ispala u niži rang. U novoj sezoni u Drugu ligu Jug FBiH vraća se konjički Igman.