Danas (nedjelja, 03. travnja) na stadionu Čaeri u Višićima domaći nogometaši bili su bolji od FK Turbina iz Jablanice. Utakmica je završila rezultatom 3:1, a pogotke za HNK Višići dali su Mirko Bošković, Marcel Mace i Đure Raguž.

Već na samom početku utakmice HNK Višići imali su priliku doći do vodstva, ali šut Đure Raguža zaustavio je gostujući vratar uz pomoć prećke. Nogometaši Višića odlično su ´vezali´ u ovom prvom poluvremenu, a pogodak je došao nakon akcije iz kornera Ivana Kneževića i Đure Raguža, koji je asistirao Mirku Boškoviću za vodstvo. Ubrzo su Višićani povećali prednost. Pogodak je na asistenciju Mirka Boškovića postigao Marcel Mace. Ovim rezultatom (2:0) otišlo se na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu nogometaši HNK Višići malo su se opustili, što su gosti iskoristili. Naime, i oni su svoj pogodak postigli nakon udarca iz kuta. Potvrdu pobjede donio je par minuta prije kraja Đure Raguž. Pogodak je postignut nakon dalekometnog ispucavanja domaćeg vratara Dade Martinovića, nakon čega je Đure Raguž prebacio loptu za Osmana Šošu, koji je savladao gostujućeg vratara, ali lopta je odsjela na prećki. Odbijanac je u gol pospremio Đure Raguž.

Ovom pobjedom HNK Višići prestigli su FK Turbinu i sada zauzimaju 3. mjesto s 31 bodom uz gol-razliku (24-27). Iduću utakmicu HNK Višići igraju u nedjelju u Ljubuškom protiv NK Sloga.

Sastav HNK Višići: Dado Martinović, Josip-Ilija Kalfić Coffi, Dejan Tolo, Dejan Stojak, Dalibor Brkić, Mirko Majstorović, Ivan Knežević, Andrej Zvono, Đure Raguž, Mrcel Mace i Mirko Bošković. U igru su još ušli Goran Bule, Osman Šoše i Mladen Đondraš, dok su na klupi ostali Nikica Raguž Weah, Josip Krmek, Matko Dodig, Doni Kajtazi.