Jučer (petak, 13. 08.) nogometaši NK Neretve su na svom stadionu ugostili dubrovački GOŠK i odigrali utakmicu bez pogodaka. Iako su mladi nogometaši kluba iz Metkovića imali desetak odličnih prilika, ipak nisu uspjeli poentirati. S druge strane, nogometaši GOŠK-a stvorili su tek jednu polupriliku.

Cijela ekipa je ovaj meč defanzivno odlično odradila, dok je napadački, odnosno realizatorski dio bio nešto slabiji, što se može pripisati umoru. Već u ponedjeljak (16. 08.) nogometaši NK Neretve ponovno će na svom stadionu ugostiti NK Maestral, a utakmica počinje u 17:30 h. Jučerašnji sastav NK Neretve: Zvonimir Ivanković, Filip Majić, Đure Raguž, Zoran Curić, Ivan Suton, Ivan Pehar, Viktor Šimunović, Tomislav Dodig, Domagoj Zubac, Andrija Milinković i Drago Jelavić. Još su igrali Maksim Tolić, David Buljubašić, Josip Brajković, Mateo Vrnoga, Nedjelko Marušić. Zvonimir Ivanković odradio je prvo poluvrijeme, u kojem nije imao nijednu intervenciju, pa se ne može ocijeniti. Đure Raguž bio je u utakmici do 70. minute, kada ga je zamijenio David Buljubašić. Što se njegove igre tiče, ništa posebno, par prodora po lijevom beku koji su završili solidnim nabačajima, dok u obrani i nije imao prevelikog posla.