Naš izvjestitelj za središnju Bosnu bio je na kup utakmici u Vitezu gdje je gostovao premijerligaš NK GOŠK iz Gabele. Utakmica je odigrana u fair i korektnoj igri obje momčadi, a također treba pohvaliti i sudačku trojku koja nije imala gotovo nikakvih pogreški.

Druga momčad GOŠK-a, odnosno oni igrači koji imaju manju minutažu u prvenstvu dobili su priliku u ovoj utakmici. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:0, s tim da je klub iz Gabele imao dvije dobre prilike. U drugom dijelu, nakon ulaska Mahira Karića, igra GOŠK-a bila je znatno bolja. Upravo je ovaj igrač asistirao Filipu Žderiću za jedini pogodak na utakmici. Nakon vodstva nogometaši NK Vitez počeli su sve više napadati, ali su time ostavljali prostora igračima GOŠK-a za kontre. Međutim, mreže su do kraja utakmice mirovale, ali vrijedno je istaknuti dvije prilike NK Vitez. Ovom pobjedom NK GOŠK iz Gabele plasirao se u osminu finala kupa.