Prvoplasirana ekipa Prve lige FBiH, NK GOŠK iz Gabele, u današnjem (utorak, 26. travanj) prijateljskom ogledu bila je bolja od trećeplasirane ekipe Druge lige Jug FBiH. Krajnji rezultat utakmice bio je 3:0 za GOŠK, a golove su postigli Šabanović (2) i Jelčić.

HNK Višići danas su bili oslabljeni neigranjem nekolicine prvotimaca (Mirko Majstorović, Nikica Raguž Weah, Dalbor Brkić, Mirko Bošković, Josip-Ilija Kalfić Coffi) dočekali NK GOŠK. Dejan Stojak stigao je tek na drugo poluvrijeme.

Prvo poluvrijeme naši nogometaši odlično su parirali protivniku, te je poluvrijeme završilo rezultatom 1:0 za goste. U drugom poluvremenu trener GOŠK-a uvodi 6-7 novih igrača, dok Nikica Knežević Pegi u igru uvodi Dejana Stojaka, Josipa Krmeka, Nikolu Pušića i Josipa Martinovića. HNK Višići u ovom dijelu su fizički malo posustali, što su gosti iskoristili. Također treba istaknuti i par odličnih intervencija domaćeg vratara Dade Martinovića.