Sinoć (petak, 12. kolovoz) je odigrana i druga večer četvrtfinala MZ Čapljina 2011., te ujedno i zadnja večer na igralištu OŠ “Lipanjske zore” u Višićima. Polufinale i finale igrat će se na novoizgrađenom sportskom centru u Čapljinu, a polufinalni parovi su: Dretelj-Gabela polje i Čapljina II.-Čeljevo. Dretelj je nakon izvođenja šesteraca bio bolji od Višića, dok je Čapljina II. tijesnim rezultatom pobijedila MZ Zvirovići/Prćavci.

MZ Višići i MZ Dretelj odigrali su prvu utakmicu, u kojoj su Višićani bili favorit na papiru. Međutim, to nije pokazano na terenu. Toni Malić Lus i ovu je utakmicu bio na visokoj razini, te je čak i asistirao za prvi pogodak. Odlično je rukom uposlio svoga suigrača Davora Brajkovića koji se još bolje snašao, te iz okreta desnom nogom pogodio ´malu´ mrežicu vratara Dretelja koji je ostao nemoćan. Ubrzo se Ante Menalo ozlijedio, te je u igru u drugom poluvremenu ušao i Damir Obad. MZ Dretelj je u drugom dijelu imao nekolicinu odličnih prilika, ali Toni Malić Lus uz pomoć vratnica branio je svoj gol. Međutim, Dreteljani su uspjeli iskoristiti jednu svoju polukontru i tako doći do neodlučenog ishoda i izvođenja šesteraca. Davor Brajković, Bojan Raguž i Damir Obad bili su točni, kao i njihovi protivnici. Davor Brajković raspucavao je za Višiće, ali je na žalost navijača svojega sela promašio već u prvoj seriji. Na drugoj strani Slaven Vidić hladnokrvno je riješio svoj zadatak i tako Dretelju donio polufinale.

U drugoj utakmici Čapljina II. povela je u prvoj minuti preko Domagoja Zubca, da bi preko Vedrana Benića došla do prednosti od 2:0 već za par minuta. Međutim, MZ Zvirovići/Prćavci se ne predaju olako. Nakon što su uspjeli smanjiti rezultat na 2:1 u zadnjih par minuta uveli su i golmana-igrača. Pravo je čudo kako u toj završnici MZ Z&P nije postigla pogodak. Lopta je nekolika puta pogađala prećku i vratnicu, a i vratar Andrija Udženija bio je odličan.

Sportski savez grada Čapljine i Općina zahvalili su se mjesnoj zajednici Višići za pomoć u organizaciji ovogodišnjeg turnira.  Polufinalni mečevi na rasporedu su u srijedu (17. kolovoz): Čeljevo-Čapljina II. i Gabela polje-Dretelj.