Naši seniori sinoć (utorak, 30. srpanj) su odigrali osminu finala na turniru mjesnih zajednica Grada Čapljine protiv prošlogodišnjeg pobjednika, ekipe Čapljina 2. Prošlogodišnji osvajači odlično su otvorili utakmicu i preko Marija Čerkeza došli u rano vodstvo. U zadnjim sekundama prvog poluvremena Filip Barić koristi grešku naše obrane i pogađa za 2:0. U drugom poluvremenu bilo je prilika na obje strane, a u samoj završnici Višići preko Đure Raguža smanjuju na 2:1. Isti igrač bio je asistent Tomislavu Jurkoviću koji je u posljednjim sekundama pogodio za 2:2. U raspucavanju šesteraca bolji su bili naši igrači. Filip Barić pogodio je stativu, a Đure Raguž je mirno pogodio za prednost u prvoj seriji. U drugoj seriji Mario Čerkez sigurno pogađa, a udarac Gorana Bule brani vratar Pažin. U trećoj seriji Zvonimir Ivanković odlično brani udarac Luke Putice, a Aziz Šoše pogađa za pobjedu. U četvrtfinalu naši igrači čekaju boljeg iz susreta Čeljevo-Bobanovo selo.