HNK Branitelj – HNK Višići     (2:0)    3:0

Stadion u Rodoču.

Glavni sudac: Pavić.

HNK Branitelj i dalje je nastavio s pobjedama, ovaj put bili su bolji od HNK Višići. Uvjeti za igranje bili su nemogući, bura je doslovno ´nosila´ sve sa sobom, pa tako i bodove u korist Branitelja. Pri rezultatu 0:0 dvaput je u kaznenom prostoru Branitelja pao Marcel Mace, ali sudac Pavić nije pokazao na bijelu točku. Od ova dva duela zasigurno je drugi bio za jedanaesterca, dok ćemo prvi ostaviti diskutabilnim. Još jedna pogrešna procjena suca Pavića dogodila se nakon što je domaći napadač Eminović namjerno laktom udario Dejana Stojaka, za što je dobio samo žuti karton. Ubrzo je Stojak vratio istom mjerom Eminoviću, što nije vidio glavni sudac. Da smiri situaciju na terenu i svoga napadača, trener Musa je Eminovića već u prvom poluvremenu spremio ´pod tuš´. Drugo poluvrijeme proteklo je u mirnoj igri, gdje je Branitelj iz slobodnog udarca došao do konačnih 3:0.