Nakon što je sinoć (petak, 02. kolovoz) zbog nevremena prekinuta druga utakmica polufinala seniorskog dijela turnira, ista je odigrana večeras (subota, 03. kolovoz) s početkom u 20:00 h. Utakmica je prekinuta par minuta prije kraja prvog poluvremena pri rezultatu 1:1, a u odigranom nastavku igrači Autoškole Interval upisali su uvjerljivu pobjedu protiv Caffe bar Hangover. Konačni rezultat bio je 6:1. Također vrijedi spomenuti i da je izvlačena tombola koju su gledatelji mogli kupiti sinoć, a još bogatija tombola očekuje se na finalnoj večeri (nedjelja, 04. kolovoz).

Sutra (nedjelja, 04. kolovoz) u 19:30 h igra se utakmica za 3. mjesto u dječjem dijelu turnira između ekipa ONK Metković i HNK Čapljina, u 20:15 h igra se utakmica za 3. mjesto seniora Caffe bar Hangover-Caffe bar Label/Caffe bar Pink, u 21:15 h finalna utakmica dječjeg turnira ŠN Limači-NK Dubrave Inter Campus i u 22:00 h finalna utakmica Autoškola Interval-Dalmata.