Nogometaši Višića uz slabu igru minimalno su pobijedili NK Kamešnicu na stadionu Bjelave u Čapljini. Strijelac jedinog gola bio je Mirko Majstorović u drugom poluvremenu. HNK Višići na svome kontu imaju 28 bodova uz gol-razliku 21:25. Iduća utakmica našeg kluba je u Kupresu.

Iako uz slabiju igru nogometaši Višića promašili su par ´zicera´. Tako je u prvom poluvremenu Đure Raguž imao dvije odlične prilike, zatim je Mirku Boškoviću poništen pogodak zbog zaleđa, koje je bilo dosta dvojbeno.

U drugom poluvremenu Ivan Knežević nije imao sreće iz slobodnog udarca. Naime, lopta je pogodila u unutrašnji dio stative, te se od glave vratara odbila u korner.

Gostujući igrači nisu ´složili´ nijednu opasniju priliku, te je tako naš vratar Dado Martinović danas bio nezaposlen, za što može biti zahvalan ´zadnjoj´ liniji.