Nogometaši HNK Višići ponovno dominiraju Županijskom nogometnom ligom HNŽ, te su i drugu godinu zaredom na sigurnom putu da osvoje naslov prvaka.

U jučerašnjem 11. kolu Višići su gostovali kod fenjeraša Branitelja, te teže nego što to rezultat sugerira nadigrali mostarce rezultatom 4:1, uz četiri pogotka fantastičnog Danijela Bilića. Bilić je u posljednja tri susreta postigao čak 10 pogodaka, te došao do brojke od ukupno 11 pogodaka ove sezone.  Višićani su u 25. minuti došli u vodstvo, efektnim pogotkom već spomenutog Bilića, da bi domaćin u 58. izjednačio iz jedanesterca, precizan je bio Miličević. U 75. minuti Višići ponovno dolaze u vodstvo, a još dvama pogotcima u 86. i 88. konačno su prelomili utakmicu u svoju korist.

Novom pobjedom Višićani su došli do brojke od 27 bodova iz 10 utakmica, 9 pobjeda, jedan poraz, uz gol razliku 35:11.