Nogometaši Višića protekli vikend poraženi su na gostovanju u Stocu rezultatom 4:1. Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu kad je HNK Stolac vodio 3:1, a jedini, utješni pogodak za našu momčad postigao je Mateo Kozarić nakon odlične akcije.

On i Ante Menalo odigrali su dupli pas na centru igrališta, te je mladi Kozarić hladnokrvno sa linije 16 m matirao domaćeg vratara. Također treba istaknuti da su HNK Višići imali dosta ozlijeđenih igrača, te ih je za ovu utakmicu u zapisniku bilo tek 12. Da stvar bude još gora, Martin Cvitanović ozlijeđen je već u prvoj minuti nakon ulaska u igru.

Ovim porazom HNK Višići pali su na 11. mjesto sa 10 osvojenih bodova uz negativnu gol-razliku (17:20).