U nedjelju (27. veljače) s početkom u 15:30 h nogometaši Višića odigrali su još jedan pripremni susret, i to u Kominu protiv hrvatskog četvrtoligaša NK Gusar. HNK Višići pobijedili su rezultatom 2:1, a golove su dali Đure Raguž i Marcel Mace.

HNK Višići u vodstvo su došli u prvom poluvremenu kada je golman NK Gusar loše reagirao na šut iz slobodnog udarca kojeg je izveo Đure Raguž. Međutim, domaći su do kraja poluvremena uspjeli doći do izjednačenja. Pobjedu HNK Višići osigurao je Marcel Mace.

Za HNK Višići nastupali su: Matko Dodig, Josip-Ilija Kalfić Coffi, Dalibor Brkić, Dejan Stojak, Dejan Tolo, Ivan Knežević, Mirko Majstorović, Andrej Zvono, Đure Raguž, Mladen Đondraš i Marcel Mace. U igru su ušli još: Dado Martinović (golman, pojačanje iz HNK Čapljina), Josip Krmek, Denis Marić, Nikola Pušić, Goran Bule. Zbog ozljeda su već duže vrijeme odsutni: Nikica Raguž Weah i Josip Martinović, dok je Osman Šoše pauzirao ovu utakmicu zbog laganog zategnuća zadnje lože.