Danas (subota, 19. veljače) na stadionu Čaeri HNK Višići pred 70-ak gledatelja odigrali su svoju drugu pripremnu utakmicu. Nakon neriješenog rezultata u Opuzenu, nogometaši Višića danas su pobijedili Čapljinu rezultatom 2:1.

Pero Menalo je u prvom poluvremenu doveo HNK Čapljina u vodstvo. Međutim, drugo poluvrijeme nogometaši Višića odigrali su puno bolje, te su preko Andreja Zvone i Ivana Kneževića (11 m) došli do pobjede.

Izjednačujući gol došao je nakon sjajnog centaršuta s desne strane Josipa-Ilije Kalfića Coffija, kojega je glavom u nebranjeni dio gola Dade Martinovića poslao Andrej Zvono. Akcija za drugi pogodak krenula je nakon ubačaj iz auta. Marcel Mace, povratnik u redove HNK Višići, odlično se zagradio, a njegovo dodavanje zaustavio je rukom u šesnaestercu Josip Puljić. Sigurni realizator kaznenog udarca bio je Ivan Knežević.

Ova pobjeda ima svoju cijenu, a to je večera od sportskog direktora Sanjina Raguža za sve igrače HNK Višića.