SRIJEDA, 14. 07.

Caffe bar “Grand” GabelaPekarstvo “Metkovka” (3:1)   3:8

ČeljevoCaffe bar “Pinky 1” (0:4)   1:10

Suci: Šoše i Majić.

Večeras, 14. 07., je odigrana izuzetno efikasna treća večer ovogodišnjeg turnira koja je na kraju završila sa 22 postignuta gola u dvije utakmice, od kojih  su dva bila autogola. U prvoj utakmici (20:30 h) snage su odmjerili Caffe bar “Grand” Gabela i Pekarstvo “Metkovka”. Iako je ekipa “Metkovke” u prvom poluvremenu gubila i s čak 3:0, ipak su do kraja poluvremena uspjeli smanjiti rezultat na 3:1, dok su  u nastavku utakmice uspjeli u potpunosti okrenuti utakmicu u svoju korist. Naime, malonogometaši iz Metkovića napravili su čudesnu seriju u kojoj su zabili 7 golova, a da pritom nisu primili nijedan. Za ekipu Caffe bar “Grand” Gabela, koja je ispala s turnira, nastupali su: Goran Đorđić, Dragan Prskalo (žuti karton), Ivan Prskalo, (autogol), Ilija Rajič (1 gol), Hrvoje Šiljeg, Damir Bebek (1 gol), Vidan Krvavac, Zlatan Soče (1 gol) i Viktor Šimunović, dok su za ekipu Pekarstvo “Metkovka” igrali: Jakov Previšić, Andrija Bebić (1 gol), Marko Medak, Petar Soldo, Andrija Milinković (2 gola), Duje Medak (3 gola), Marin Petković i Ivan Bubalo (2 gola).

Igrač utakmice: Duje Medak.

Druga utakmica nije bila ni približno neizvjesna kao prva, gdje su malonogometaši ekipe Caffe bar “Pinky 1” pobijedili ekipu iz Čeljeva rezultatom 10:1. Već prije utakmice gazda malonogometne ekipe Caffe bar “Pinky 1”, Filip Pikan Krvavac, najavio je golijadu svoju momčadi, možda upravo zbog toga što je u prvoj večeri njegova druga ekipa, u kojoj je i on sam igrao, izgubila rezultatom 12:1. Mladoj ekipi iz Čeljeva ovo je bilo prvo sudjelovanje na višićkom turniru, a svoje premijerne nastupe zabilježili su: Amer Bebanić, Veldin Stiglić, Edis Stiglić (1 gol i 1 autogol), Enis Stiglić, Senad Stiglić, Osman Brekalo i Armin Pračić. Nadamo se da ih ovakav rezultat neće udaljiti od daljnjih sudjelovanja na višićkom malonogometnom turniru. Međutim, rezultat možda i nije toliko loš kad se vidi tko je sve nastupao za ekipu Caffe bar “Pinky 1”: Goran Melher, Vladimir Vladisavljević (3 gola), Nino Šunje (1 gol), Marin Šunjić (3 gola), Dario Jozić (1 gol), Damir Livaja (1 gol). Dakle, za protivnika su imali izuzetno jake malonogmetaše koji već niz godina uspješno ´haklaju´ po malonogometnim turnirima.

Igrač utakmice: Vladimir Vladisavljević.