Jučer (nedjelja, 11. listopad) su naši nogometaši od najmlađih kategorija pa do seniora odigrali tri utakmice. Predpioniri i pioniri igrali su u Stocu protiv FK Iskra, gdje su zabilježili pobjedu i poraz, dok su seniori na Čaerima pobjedili FK Blagaj. U nastavku pročitajte više o utakmicama te pogledajte bogatu galeriju fotografija koje smo zabilježili na seniorskoj utakmici.

Prvu utakmicu odigrali su predpioniri koji su tijesno poraženi rezultatom 3:2, dok su pioniri minimalnom pobjedom (1:0) svladali svoje vršnjake iz Stoca. Za predpionire, strijelac oba pogotka je Zdravko Brajković a gol za pionire je postigao Ivan Maslać.

U popodnevnim satima, točnije u 15:30 h seniori su započeli utakmicu protiv FK Blagaj. Nakon prošlotjednog derbija u Kruševu, sada je na Čaerima odigran još jedan derbi i to protiv tradicionalno nezgodnog protivnika iz Blagaja. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, iako je bilo odličnih prilika za obje ekipe. U drugom poluvremenu HNK Višići u 51. minuti dolaze u prednost iz kaznenog udarca. Prilikom ubačaja iz kuta prekršaj je napravljen nad Mario Čerkezom, koji je zbog ozljede morao izaći iz igre. Siguran realizator bio je Ante Pažin. Isti se igrač sedam minuta poslije ponovno upisao u listu strijelaca, a ovo mu je ukupno 6. ovosezonski pogodak. Konačnih 3:0 postavio je Neđo Mrvalj, koji se još jednom pokazao kao “joker” s klupe.