Finalna večer na MZ Čapljina 2015.

IMG_1795 [1024x768]Večeras (petak, 14. kolovoz) se završava natjecanje mjesnih zajednica općine Čapljina u malom nogometu. Četiri najbolje ekipe na ovogodišnjem natjecanju su Višići, Zvirovići/Prćavci, Čeljevo i Šuškovo naselje, dok će finale omladinske lige igrati Gabela Polje i Čapljina 1. Omladinci iz Svitave osvojili su treće mjesto u borbi protiv ekipe Zvirovići/Prćavci nakon boljeg izvođenja šesteraca.

Na rasporedu je prvo susret za treće mjesto je na rasporedu u 20:30 h, zatim finale omladinske lige (21:20 h), dok će se finale odigrati u 22:00 h. Naši malonogometaši su već par zadnjih godina konstantno u završnici turnira, ali nažalost još nisu otišli do kraja. Ipak se nadamo da će večeras pobijediti i osvojiti treće mjesto.