Jučer (nedjelja, 17. srpanj) na Malonogometnom turniru Višići 2011. igrale su ekipe Elting-Caffe bar “Stari Pjer” i Auto Lijanović Mostar-Trebižat. Pobjede i prolazak u četvrtfinale osigurale su ekipe Elting i Auto Lijanović Mostar.

Nedjelja (17. srpanj)

Auto Lijanović Mostar-Trebižat 6:1

Elting-Caffe bar “Stari Pjer” 2:1

U prvoj utakmici nogometaši Auto Lijanović Mostar revanširali su se ekipi Trebižata za poraz u prvom kolu. Iako u ovoj utakmici nisu igrali Dario Marinović i Josip Suton, Auto Lijanović su lako izborili četvrtfinale. Već su na poluvremenu vodili 2:0, a strijelci su bili Marin Šunjić i Josip Stojanović. U drugom poluvremenu ponovno je strijelac bio Marin Šunjić, a njemu se priključili Mario Mikulić Pavo (2) i Ivan Ćužić. Počasni pogodak za ekipu Trebižata postigao je Goran Suton. Auto Lijanović za protivnika u četvrtfinalu imaju ekipu Caffe bar “Brend” Višići.

Sastav ekipe Auto Lijanović Mostar: Goran Melher, Josip Stojanović, Ivan Ćužić, Ivan Brkić, Marin Šunjić, Mario Mikulić Pavo, Dario Marinović, Josip Suton, Ivan Hrkač i Ivan Sesar. Vođa momčadi: Jozo Ivanković.

Sastav ekipe HNK “Sloga” Trebižat: Andrija Udženija, Igor Dragičević, Marin Nikše, Goran Suton, Mario Vrankić, Petar Jović, Danijel Rebac, Denis Proleta i Luka Putica.

Druga utakmica bila je daleko neizvjesnija od prve. Prva je u vodstvo došla ekipa Caffe bar “Starij Pjer”, a strijelac je bio Slavko Karlušić. Na 1:1 poravnao je Vedran Benić, a pogodak za pobjedu postigao je Ivan Knežević. U zadnjih par minuta ekipa Caffe bar “Stari Pjer” imala je niz odličnih prilika za poravnanje rezultata, ali je vratar Zlatan Repeša bio na visini zadatka. Protivnik ekipe Elting u četvrtfinalu je ekipa Dalmata Vita Vi.

Sastav ekipa Elting: Zlatan Repeša, Emil Šejtanić, Ivan Prce, Dario Jelčić, Ivan Knežević, Josip-Ilija Kalfić, Josip Brajković i Vedran Benić. Vođa momčadi: Dalibor Brkić.

Sastav ekipe Caffe bar “Stari Pjer”: Deni Mulalić, Goran Vasilj, Robert Zelenika, Leon Kozarić, Mateo Kozarić, Slavko Karlušić, Tomislav Tolo i Nikola Pušić. Vođa momčadi: Nikola Pušić.