Sve kategorije HNK Višići ovoga vikenda odigrali su svoje zadnje utakmice u prvom dijelu sezone. Predpioniri i pioniri dočekali su Klis i upisali pobjede, dok su seniori odigrali dvije utakmice u dva dana i nažalost upisali dva poraza, koja su ih koštala prvog mjesta na tablici. U nastavku teksta donosimo vam tablice i listu strijelaca svih kategorija. Petar Juras i Ermin Krvavac postigli su 4 pogotka za seniore, Petar Brajković 18 za predpionire i Krešimir Dugandžić 4 za pionire. Seniori i predpioniri na kraju su završili na 3., a pioniri na 4. mjestu

Predpioniri su u zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva svladali FK Klis rezultatom 8:0. Strijelci su bili: Denis Baljić, Petar Burić (3), Ivan Burić (2), Gabrijel Kalfić i Petar Brajković.

Pioniri su tijesnim rezultatom slavili protiv FK Klis. Nikola Rajič pogodio je za vodstvo u 32. minuti, ali samo tri minute poslije Ibrahim Kovačević pogađa za izjednačenje. U 49. minuti Matej Šutalo realizira kazneni udarac za 2:1, što je bio i konačni rezultat utakmice.

Senori su za vikend odigrali dvije zaostale utakmice, te su obje izgubili. U subotu su u Stocu poraženi rezultatom 2:1, dok su u nedjelju upisali poraz na Čaerima od NK Mostar (5:2).

Ishak Isaković u 17. minuti pogađa za vodstvo FK Iskra, a Dejan Stojak u 30. izjednačava na 1:1. Pri ovom rezultatu nogometaši Višića imali su par odličnih prilika, koje nisu realizirali. U 65. minuti Harun Gološ pogađa za 2:1 iz, a pogodak je po našem mišljenju postignut nakon nedosuđenog zaleđa. Naši nogometaši u zadnjih 20-ak minuta pokušavali su doći do izjednačenja, a Čerkez je bio najbliži pogotku, ali njegov lob-udarac završio je na prećki.

Sljedećeg dana HNK Višići ugostili su NK Mostar, kojem su već dvaput izlazili ususret i pomicali termin odigravanja utakmice. Vidno umorni nakon teškog gostovanja i lošeg travnjaka u Stocu, naši nogometaši su doživjeli poraz na Čaerima. Prvo poluvrijeme upućivalo je na pravu katastrofu, ali u drugom dijelu su se sabrali i odigrali dobro. Već do 27. minute HNK Višići primili su četiri pogotka, a u 31. minuti Goran Bule iz kaznenog udarca smanjuje na 4:1. Međutim, do kraja poluvremena gosti su postigli još jedan pogodak, te je prvo poluvrijeme završilo 5:1 uz dosta blijedu i lošu igru naše ekipe. U drugom poluvremenu igra se popravila, stvorila se par odličnih prilika, ali samo je jedna realizirana. Strijelac je ponovno bio Goran Bule. Treba istaknuti da je isti igrač u 68. minuti promašio kazneni udarac i još jednu odličnu priliku, koje bi da su realizirane vjerojatno dovele do velikog preokreta kakvog su naši nogometaši zaslužili nakon odlično odrađenog jesenskog dijela prvenstva.

Na kraju, 3. mjesto i 4 boda manje uz utakmicu više od prvoplasiranog FK Bjelopoljac, kojega dočekujemo u prvom kolu proljetnog dijela.