U prvom susretu ekipa Sutjeske iz Crne Gore svladala je aktualnog prvaka Premijer lige BiH mostarskog Zrinjskog sa 1:0. Jedini pogodak u pobjedi nad Zrinjskim postigao je stoper Nemanja Nedić u 89. minutu.

Druga utakmica polufinala priredila je veliko iznenađenje u kojoj je domaći GOŠK bio bolji od favoriziranog Hajduka iz Splita.

Bh. premijerligaš pomalo je iznenađujuće poveo u 76. minuti. Nardin Mulahusejnović snažnim je udarcem s desetak metara matirao Stipicu.

Samo četiri minute kasnije domaćin je povisio prednost. Mišić je tukao iz slobodnog udarca, Stipica obranio njegov pokušaj, ali loptu samo kratko odbio. Na nju je natrčao Branimir Odak, pa bez problema zabio za 2-0. Do kraja utakmice Ádám Gyurcsó lijepim je lobom postavio konačnih 2-1.

Sutra se utakmica za treće mjesto igra u 13 sati između Hajduka i Zrinjskog, dok je finale rezervirano za 15 sati u kojem će snage odmjeriti GOŠK i Sutjeska.