U finalnom susretu po vrlo lošem terenu na stadionu “Perica Pavlović” vidjeli smo tri gola i jedan promašen jedanaesterac. Gosti su poveli preko Kordića u 35. minuti susreta. U 56. minuti drugi pogodak gostiju. Stefan Denković je bio precizan i Crnogorci su se opet radovali.

GOŠK se nije predavao, strpljivo je čekao svoju šansu, a to se isplatilo u 73. minuti kada je vlastitu mrežu na efektan način zatresao Vladan Bubanja. GOŠK je u 90. minuti imao i jedanaesterac, ali udarac Marka Mišića obranio je golman gostiju Ličina i ostalo je 2:1 za jesenskog prvaka Crne Gore.

U utakmici za treće mjesto Hajduk je s 2:1 savladao aktualnog prvaka BiH mostarskog Zrinjskog. Splićani su poveli u 63. minuti kada je Said presjekao jedno pogrešno dodavanje suparnika. Nakon toga lopta je došla do Ohandze, koji je pogodio nebranjeni dio mreže.

Momčad Blaža Sliškovića uzvratila je tri minute kasnije. Nakon ubačaja s desne strane Aćimović je glavom s devet metara poslao loptu u mrežu. Pobjednički gol Bijeli su zabili u 83. minuti. Ohandza je izašao pred Soldu te je lotu prebacio preko njega.

Najmlađi sudionik turnira je Antonio Raguž, član NK GOŠK, nogometaš koji najviše podsjeća na Andriju Anković Mirsad Ramić, također član NK GOŠK, a i priznanje za najboljeg golmana otišlo je u ruke Gabeljanima. Naime, to priznanje osvojio je Dalibor Kozić.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Miloš Bakrač iz FK Sutjeska, a pobjednički pehar gostima iz Nikšića uručio je visoki sponzor turnira Dragan Čović, predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine.